Modernizacja kuchni w szybki i efektowny sposób

Modernizacja kuchni – szybki i bezproblemowy proces

Jeżeli chcemy odświeżyć naszą kuchnię, nie musimy przygotowywać się na duże wydatki! Modernizacja kuchni to bardzo szybki i bezproblemowy proces – jedyny problem jaki napotykamy to problem z wyborem ładniejszych elementów dekoracyjnych. Nie musimy się również przygotowywać na duży wydatek.

Dywany

Dywany kojarzą nam się tylko z salonami i sypialniami. Dają poczucie ciepła ale również mogą zakryć niektóre brzydkie aspekty naszej podłogi – takie jak na przykład uszkodzone kafelki podłogowe. Dywan w kuchni to nie tylko zakrywanie uszkodzeń – to także naturalne ogrzewanie stóp, nadanie koloru całej kuchni. Przy zakupie dywanu do kuchni, należy pamiętać aby nie był on z długiego włosia – będzie wtedy zbierał duże ilości kurzu oraz w przypadku, gdy coś nam na niego spadnie – trudno będzie go domyć. Najlepiej jest kupić dywan z krótkiego włosia.

Wprowadź trochę różnorodności na ścianach

Aby odświeżyć swoją kuchnię warto pomyśleć nad ścianami – zwłaszcza jeżeli nie jesteś zadowolona lub zadowolony z ich koloru. Obecnie w sklepach można nabyć łatwe w montażu, naścienne dekoracje łudząco przypominające na przykład ścianę z cegieł. Fajny i pasujący w wielu kuchniach detal. Łatwość montażu zawdzięcza wysokiej jakości kleju – jeżeli zdecydujemy się zaś na jego zdemontowanie, wystarczy tylko pociągnąć za specjalnie przygotowany kawałek papieru – klej zejdzie ze ściany bez problemu i bez uszkodzeń powłoki.

modernizacja kuchni w łatwy i szybki sposób

Dodatkowe oświetlenie

Rozjaśnia ono naszą kuchnię – dodaje charakteru. Wiszące lampy są zarówno funkcjonalne jak i stylowe – jeżeli nie chcemy prowadzić nowych przewodów – możemy zakupić ledowe lampy zasilane akumulatorkami – wystarczają one na kilkanaście dni świecenia – idealne rozwiązanie w przypadku, gdy nie stać nas lub nie chcemy inwestować w wiercenie i prowadzenie nowych kabli.

Kuchenny zakamarek

Jeżeli jesteś smakoszem kawy, koniecznie musisz przygotować sobie takie miejsce w kuchni. Różnego rodzaju kawy, kubki, mleczka, spieniacze oraz ekspress ciśnieniowy – te wszystkie rzeczy powinny znajdować się pod ręką i w jednym miejscu. Nie zapomnij też o nastrojowym oświetleniu.

Blat kuchenny

Jak wiemy blat kuchenny bardzo szybko się zużywa. Dlatego też musimy zadbać o jego jak najlepszą jakość i wykonanie. Modernizacja kuchni z nowym blatem daje jej nowy wygląd i odświeżenie. Jeżeli mamy starą kuchnie – nowy blat nada jej nowe życie.

 

  • dartono

    Przydatny post.